Harjoitusajat ja -paikat

 Harjoitusajat/paikat 6-18.8.2018

Mahdolliset muutokset harjoitusajoissa ovat nähtävissä myClubissa.

                     AIKA                JÄÄ/OHEIS              RYHMÄ                PAIKKA                 
     
MAANANTAI15.30-16.00AlkuverkkaK2+K3 
 16.15-17.15JääK2+K3Halli 2
 17.30-18.30FysiikkaK2+K3 
 17.15-18.15JääK1Halli 2
 18.30-19.30FysiikkaK1 
TIISTAI15.30-16.00AlkuverkkaK2+K3 
 16.15-17.15JääK2+K3Halli 2
 17.15-17.45VenyttelyK2+K3 
 16.30-17.00AlkuverkkaK1 
 17.15-18.15JääK1Halli 2
 17.00-18.00OheisetK5 
 18.15-19.15JääK4+K5Halli 2
 19.15-20.15JääK1Halli 2
 20.15-20.30VenytteluK1 
KESKIVIIKKO    
 15.30-16.00AlkuverkkaK1 
 16.15-17.45JääK1Halli 2
 18.00-18.45OheisetK1 
 17.00-17.30AlkuverkkaK3+K4 
 17.45-18.45JääK3+K4Halli 2
 19.00-19.45OheisetK3+K4 
 17.30-18.30OheisetK2 
 18.45-20.15JääK2Halli 2
 20.15-20.30VenyttelytK2 
 20.15-21.15JääAikuisetHalli 2
TORSTAI15.30-16.00AlkuverkkaK2 
 16.15-17.45JääK2Halli 2
 18.00-18.45LajioheinenK2 
 16.00-16.30AlkuverkkaK3 
 16.45-17.45JääK3Halli 2
 17.45-18.15LoppuverkkaK3 
 17.00-17.30AlkuverkkaK4 
 17.45-18.45JääK4+K5Halli 2
 17.45-18.30OheisetK1 
 18.45-20.15JääK1Halli 2
 20.15-20.30VenyttelyK1 
PERJANTAI    
 15.15-15.45AlkuverkkaK1 
 16.00-17.00JääK1Halli 1
 17.15-18.15FysiikkaK1 
 16.15-16.45AlkuverkkaK2+K3 
 17.00-18.00JääK2+K3Halli 1
 18.15-19.15FysiikkaK2+K3 
LAUANTAI9.30-10.00AlkuverkkaK4 
 10.15-11.15JääK4+K5Halli 2
 10.30-11.00AlkuverkkaK2+K3 
 11.15-12.15JääK2+K3Halli 2
 11.30-12.00AlkuverkkaK1 
 12.15-13.15JääK1Halli 2
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

 

 

Harjoitusajat/paikat kausi 2018-2019 20.8--->

                   AIKA                JÄÄ/OHEIS              RYHMÄ                PAIKKA                 
Maanantai15.15-15.45AlkuverkkaK2+K3 
 16.00-17.00JääK2+K3Halli 1
 17.15-18.00FysiikkaK2+K3 
 16.00-16.45OheisetKeijutVoimistelusali
 17.00-18.00JääLuistelukoulu+
keijut
Halli 1
 18.00-19.00JääIsot ja Pienet TaitajatHalli 1
 19.15-20.15OheisetIsot TaitajatF-tasanne
 18.00-18.45FysiikkaK1F-tasanne
 19.00-20.00JääK1Halli 1
     
Tiistai15.30-16.00AlkuverkkaK2+K3 
 16.15-17.15JääK2+K3Halli 2
 17.15-17.45VenyttelyK2+K3 
 16.30-17.00AlkuverkkaK1 
 17.15-18.15JääK1Halli 2
 17.00-18.00OheisetK4+K5peilisali
 18.15-19.15JääK4+K5Halli 2
 19.15-20.15JääK1Halli 2
 20.15-20.30VenyttelyK1 
     
     
Keskiviikko7.00-8.00JääOmaHalli 2
 15.30-16.00AlkuverkkaK1 osa 
 16.15-17.45JääK1 osaHalli 2
 18.15-19.15OheisetK1 osaE-tasanne
 17.00-17.30AlkuverkkaK3+K4 
 17.45-18.45JääK3+K4Halli 2
 19.00-19.45OheisetK3E-tasanne
 17.15-18.15OheisetK2+K1 osaE-tasanne
 18.45-20.15JääK2+K1 osaHalli 2
 20.15-20.45LoppuverkkaK2+K1 osa 
 20.15-21.15JääAikuiset 
     
Torstai15.30-16.00AlkuverkkaK2 
 16.15-17.45JääK2Halli 2
 18.00-18.45LajioheinenK2 
 16.00-16.30AlkuverkkaK3 
 16.45-17.45JääK3Halli 2
 17.45-18.15LoppuverkkaK3 
 17.00-17.30AlkuverkkaK4 
 17.45-18.45JääK4+K5Halli 2
 17.45-18.30OheisetK1E-tasanne
 18.45-20.15JääK1Halli 2
 20,15-20.30VenyttelyK1 
     
Perjantai7.00-8.00JääOma 
 15.15-15.45AlkuverkkaK1 
 16.00-17.00JääK1Halli 1
 17.15-18.15FysiikkaK1Voimistelutila
 16.15-16.45AlkuverkkaK2+K3 
 17.00-18.00JääK2+K3Halli 1
 18.15-19.15FysiikkaK2+K3Voimistelutila
     
Lauantai8.30-9.00AlkuverkkaK4 
 9.15-10.15JääK4+K5Halli 2
 10.30-11.15BalettiK4+K5Voimistelutila
 9.30-10.00AlkuverkkaK2+K3 
 10.15-11.15JääK2+K3Halli 2
 12.00-13.00BalettiK2+K3Lehmussaaren
Balettikoulu
 10.30-11.00AlkuverkkaK1 
 11.15-12.15JääK1Halli 2
 13.00-14.00BalettiK1Lehmussaaren
Balettikoulu
 12.15.13.15JääLuistelukoulu
Keijut
Halli 2
 11.15-12.00BalettiKeijutVoimistelutila
 13.15-14.15JääIsot ja Pienet TaitajatHalli 2
 14.30-15.15OheisetPienet taitajatF-tasanne